www.marihuana cs 1.6.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marihuana CS-Forum
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Zalbe na rad admina B_560x95
Latest topics
» Admin Team:procitajte ovo
Zalbe na rad admina Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:45 pm by Eldin

»  + AnGeL +
Zalbe na rad admina Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 4:48 pm by + AnGeL +

» crni817 je bot.
Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 10:30 pm by sanja (:

» Iznajmljivanje CW [WeeD] servera
Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Jun 22, 2011 7:57 pm by [[from_park]]

» Noma bez veze ban...
Zalbe na rad admina Icon_minitimeSat May 21, 2011 7:10 pm by Noma

» Gangstarr sa zahtijevom za unban ;)
Zalbe na rad admina Icon_minitimeFri May 20, 2011 10:10 pm by gangstarr

» unban mene SW|.:V![P]eR:.
Zalbe na rad admina Icon_minitimeFri May 13, 2011 6:38 pm by Eldin

» ev mene opet
Zalbe na rad admina Icon_minitimeThu May 05, 2011 12:03 am by .Zvakss ^

» moze unban ?
Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun May 01, 2011 9:03 pm by .Zvakss ^

Top posters
shAlle'
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
Admin
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
Rafaldjija=UljeZ
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
"$LAHBu$T3R ^ TM87
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
*AreS*
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
| m a r i h u a n a|
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
600
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
dea_beLLi
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
lazy.ass
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 
DaNL0
Zalbe na rad admina I_vote_lcapZalbe na rad admina I_voting_barZalbe na rad admina I_vote_rcap 

 

 Zalbe na rad admina

Go down 
+5
dea_beLLi
| m a r i h u a n a|
shAlle'
"$LAHBu$T3R ^ TM87
Admin
9 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 25
Points : 62
Reputation : 3
Join date : 2010-03-05

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSat Mar 06, 2010 5:03 pm

Ako imate bilo kakvu zalbu na rad admina molimo da je ostavite
Na vrh Go down
https://marihuana-forum.bosnianforum.com
"$LAHBu$T3R ^ TM87




Broj komentara : 14
Points : 15
Reputation : 3
Join date : 2010-03-07
Age : 27

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Shadow :@   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 8:37 pm

Prvo ja igram prvi naravno Very Happy on ban mog druga,pa onda mene :S.Sutra ja pitam sto si me ban on neodgovara,ja o5 pitam on mene quita iz cs-a ???? Ja kaem sto me izbacujes,a on mene o5 ???????
Na vrh Go down
http://autokucakrusik.com
shAlle'

shAlle'


Broj komentara : 30
Points : 54
Reputation : 5
Join date : 2010-03-05
Age : 33

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Pozz..   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 8:56 pm

pricat cu sa Shadow-om vidjet cu gdje je problem i nadam se da cemo to rijesit...
Hvala!
Na vrh Go down
| m a r i h u a n a|

| m a r i h u a n a|


Broj komentara : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 2010-03-06
Age : 27
Mjesto : Sarajevo stup

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 4:35 pm

zalijm se na KREK-a lik nece da banuje .. lik ima speed mi mu govorimo da ga ban on nece Neutral Neutral
Na vrh Go down
"$LAHBu$T3R ^ TM87




Broj komentara : 14
Points : 15
Reputation : 3
Join date : 2010-03-07
Age : 27

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 10:10 pm

Eiss speed,znas ti staje speed??????
Speed je kad lik ide brzinom da ga nemozes vidjet,a tad sam bio na serveru i nije bio speed:S.
Isto mr anel,kaze trese mi se nisan kao grcka,il kao onaj lik proziva kao lud onog trulexboba a njemu scor 4:5,i psuje mu i govori adminu da ga ban i ....
Na vrh Go down
http://autokucakrusik.com
dea_beLLi

dea_beLLi


Broj komentara : 8
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 2010-03-05
Age : 31
Mjesto : sarajevo

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 10:28 pm

"$LAHBu$T3R ^ TM87 (citat):
Eiss speed,znas ti staje speed??????
Speed je kad lik ide brzinom da ga nemozes vidjet,a tad sam bio na serveru i nije bio speed:S.
Isto mr anel,kaze trese mi se nisan kao grcka,il kao onaj lik proziva kao lud onog trulexboba a njemu scor 4:5,i psuje mu i govori adminu da ga ban i ....
prvo kad vec pises pisi gramaticki ispravno .. i ja se zalim na krek-a .. nemam nista osobno protiv njega ali ili ne zna banovat ili ne zeli nesto jeste.. i mr anell je rekao da se nekom liku trse nisan i tresao mu se ja sam ga pratila.. i zamolit cu te da nas ti ne ucis sta je speed.. zahvaljujem !
Na vrh Go down
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav svim ljudima dobre volje od DaNL-aaa   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 3:28 am

E ovako server mi se sviđa dobar mi je ping i draga mi je marijuana,,,igram cs-a dosta dugo 27 mi je god i jos nisam naisao na ovako lose admine ja sam bio admin na EuroProNetu 5.god i nikad nisam banao dok ne vidim da ima cit ili psovka postovao sam pravilnik jos uvjek sam na epn DM admin mozete to provjeriti !!!!!!!!! MRZIM citere i nikad nisam imao cit pa mi je krivo sto igram dobro a nedaju mi admini jer neznaju igrati, cast pojedincima 600$ mi se cini cool decko ,,, Stoga bi zamolio admine da me puste da igram jer nema smisla igra mi se na ovom serveru...ako treba docu u vas grad na tvoj pc pa cu dokazati da sam cist PS.imam slusalice i RaZerov mis od 150 MK on igra s laptopa i bana me scratch scratch scratch scratch scratch scratch ETO KISS
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 25
Points : 62
Reputation : 3
Join date : 2010-03-05

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 5:45 pm

DaNlo Taj problem cemo rijesiti u najkracem mogucem roku.
Hvala na obavjestenju
Na vrh Go down
https://marihuana-forum.bosnianforum.com
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 6:15 pm

¸Evo kralju udem stavim rl.nick i sta mi se desi ......The server operator has added you to banned list
Added to banned list
You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this se

Vidis kako su dobri prema meni a nikad nisam imao cit........ jadno
Na vrh Go down
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 6:19 pm

Vjeruj mi da imam cit nebi se sigurno zalio....
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 25
Points : 62
Reputation : 3
Join date : 2010-03-05

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 6:24 pm

Ostavi ip
Na vrh Go down
https://marihuana-forum.bosnianforum.com
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 7:18 pm

95.156.175.251 tnx
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 25
Points : 62
Reputation : 3
Join date : 2010-03-05

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 7:49 pm

NP zato smo tu Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
https://marihuana-forum.bosnianforum.com
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 8:19 pm

E vidim da radite na stranici di su ti poslo sam ti privatnu poruku,,neznam di si sklonio te poruke???
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 25
Points : 62
Reputation : 3
Join date : 2010-03-05

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 8:31 pm

PISE ti gore PM,s
Na vrh Go down
https://marihuana-forum.bosnianforum.com
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Shalle (__*__)   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:25 pm

Daj bogati Shalle sto nemozes podnjeti da igram bolje od tebe nemam nikakav cit glupane sta me banas
kad budem igrao svaki kill gledaj i vidit ces da nemam cit i probaj naucit nesto jadu jedan dodao si me na msn trazis neku gluposta i ban me beze kako te nije stid pusti me da igram.. ja igram kantera vise nego sto ti znas za sebe affraid
Na vrh Go down
shAlle'

shAlle'


Broj komentara : 30
Points : 54
Reputation : 5
Join date : 2010-03-05
Age : 33

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: shAlle'   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 5:29 pm

DaNL0 (citat):
Daj bogati Shalle sto nemozes podnjeti da igram bolje od tebe nemam nikakav cit glupane sta me banas
kad budem igrao svaki kill gledaj i vidit ces da nemam cit i probaj naucit nesto jadu jedan dodao si me na msn trazis neku gluposta i ban me beze kako te nije stid pusti me da igram.. ja igram kantera vise nego sto ti znas za sebe affraid

hahaha nemogu da vjerujem sta pricas ocami pa bilo bi me stid da igras bolje od mene...a ta glupost koju sam trazio je cist dokaz da imas neki kurac od cita botu jedan da si bio cist i da nisi imao nista ti bi dao print screen al posto si imao nisi dao...pozz
nadam se da nam neces vise dolazit

i jos ness kazes da te pratim brate pratio sam te 15 min zato sam ti i trazio print screen
Na vrh Go down
DaNL0




Broj komentara : 7
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-03-10

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 7:31 pm

imam neki qurac od cita hahahah nista glupje nisam cuo jado jedan pa treba te biti stid jer sam cist i za tebe nisam PRO nego sam za tebe izmislio cs sto se tice igranja kunem se svim da sam cis a pojma nemam koja je ta tipka print scren i nisam nista stisnu ti si me ban nauci igrati idiotu jadni neznam ko ti dade admina kad ga neznas ko je citer ko igrac necu vise dolaziti jebem tebe i tvog admina idi pobij onu djecu sto igraju na strelice budi glavni jadu jadni kad naucis igrati vidices da sam bio u pravo ko te prci
Na vrh Go down
shAlle'

shAlle'


Broj komentara : 30
Points : 54
Reputation : 5
Join date : 2010-03-05
Age : 33

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: shAlle'   Zalbe na rad admina Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 7:38 pm

DaNL0 (citat):
imam neki qurac od cita hahahah nista glupje nisam cuo jado jedan pa treba te biti stid jer sam cist i za tebe nisam PRO nego sam za tebe izmislio cs sto se tice igranja kunem se svim da sam cis a pojma nemam koja je ta tipka print scren i nisam nista stisnu ti si me ban nauci igrati idiotu jadni neznam ko ti dade admina kad ga neznas ko je citer ko igrac necu vise dolaziti jebem tebe i tvog admina idi pobij onu djecu sto igraju na strelice budi glavni jadu jadni kad naucis igrati vidices da sam bio u pravo ko te prci

haj ewo ovako ti igras bolje od mene,ja sam bot,ti si pr0,ja imam cheat,ti nemas,a ta djeca sto ih spominjes da igraju na strelice te ubijaju nogama na serveru prema tome suti molim te
Na vrh Go down
CAPTAIN JACK SPARROW




Broj komentara : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-05-21

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeFri May 21, 2010 2:50 pm

hocu da me odmah unbanate.Prije 3 dana Shadow me banovao bez ikakvog razloga,a tada sam imao scor 62 23 ii???? zivcira me taj Shadow svako malo me bana a sad me je banovao zauvijek,imam jedan prijedlog skinite admina Shadowu jer idiot svakoga bana i tko nema cit
Na vrh Go down
CAPTAIN JACK SPARROW




Broj komentara : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-05-21

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeFri May 21, 2010 2:52 pm

i jel me bana sto sam Hrvat,vladi li to ovdje nacionalizam
Na vrh Go down
CAPTAIN JACK SPARROW




Broj komentara : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-05-21

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: UNBAN   Zalbe na rad admina Icon_minitimeFri May 21, 2010 8:05 pm

hocete li me vise unbanat ili?
Na vrh Go down
600

600


Broj komentara : 8
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 2010-03-05

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 11:39 am

Slobodno ti igraj.Nema nacionalizma.Mislim da ti je ban skinut ako nije daj IP
Na vrh Go down
empY

empY


Broj komentara : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-10-20

Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitimeWed Oct 20, 2010 4:25 am

E ovako na vasem serveru igram cesto,svaki put kad sam usao na Marihuana server uvijek se naddje neki noob od Admina koi pojma nea o cs-u...igramo snow mapu i ubijem 3-4 igraca zaredom...kad Admin na sve to Ban...¸Admin (|RU$H|~Galeb~ ) svaki put me noob banuje pa daj ba nek navede razlog sto me banuje....mozda covjek nezna uraditi ssBan da mu stavim ss na forum da vidi da neam nista a ne ko botinar krivo mu sto nije bolji pa me Ban...niti prati admin koga samo ban i govori nea awp to je sve sto radi...Mislim stvarno zasluzuje da mu se skine admin...


Ako moze unBan ev

ip 77.77.236.78

Na vrh Go down
Sponsored content





Zalbe na rad admina Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zalbe na rad admina   Zalbe na rad admina Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Zalbe na rad admina
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dobijam konstantno ban, od ufuranog Admina !!!
» MSNovi od svih admina sa Marihuana CS 1.6 Public#1
» unban / dajem instrukcije botinama od admina....
» Molio bi unban, te dajem instrukcije botinama od admina....

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.marihuana cs 1.6.darkbb.com :: Zalbe i prijedlozi-
Idi na: