www.marihuana cs 1.6.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marihuana CS-Forum
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Napisite koju recenicu o sebi :D B_560x95
Latest topics
» Admin Team:procitajte ovo
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:45 pm by Eldin

»  + AnGeL +
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 4:48 pm by + AnGeL +

» crni817 je bot.
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 10:30 pm by sanja (:

» Iznajmljivanje CW [WeeD] servera
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeWed Jun 22, 2011 7:57 pm by [[from_park]]

» Noma bez veze ban...
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeSat May 21, 2011 7:10 pm by Noma

» Gangstarr sa zahtijevom za unban ;)
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeFri May 20, 2011 10:10 pm by gangstarr

» unban mene SW|.:V![P]eR:.
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeFri May 13, 2011 6:38 pm by Eldin

» ev mene opet
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeThu May 05, 2011 12:03 am by .Zvakss ^

» moze unban ?
Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeSun May 01, 2011 9:03 pm by .Zvakss ^

Top posters
shAlle'
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
Admin
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
Rafaldjija=UljeZ
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
"$LAHBu$T3R ^ TM87
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
*AreS*
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
| m a r i h u a n a|
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
600
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
dea_beLLi
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
lazy.ass
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 
DaNL0
Napisite koju recenicu o sebi :D I_vote_lcapNapisite koju recenicu o sebi :D I_voting_barNapisite koju recenicu o sebi :D I_vote_rcap 

 

 Napisite koju recenicu o sebi :D

Go down 
+4
MuH@
dea_beLLi
"$LAHBu$T3R ^ TM87
shAlle'
8 posters
AutorPoruka
shAlle'

shAlle'


Broj komentara : 30
Points : 54
Reputation : 5
Join date : 2010-03-05
Age : 33

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 1:46 pm

.......
Na vrh Go down
"$LAHBu$T3R ^ TM87




Broj komentara : 14
Points : 15
Reputation : 3
Join date : 2010-03-07
Age : 27

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeSun Mar 07, 2010 8:32 pm

13 godina,mis mx518,sluse neke 40 km Wink)),podloga razer mantis control .... Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://autokucakrusik.com
dea_beLLi

dea_beLLi


Broj komentara : 8
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 2010-03-05
Age : 31
Mjesto : sarajevo

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 11:08 am

to nije o tebi nego o tvojoj opremi Very Happy

šejla, 17 godina, treci razred pete gimanzije, zivim na stupu Very Happy i tako
Na vrh Go down
MuH@




Broj komentara : 3
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2010-03-06

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: U vezi ovog tj. da se predstavim   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 5:54 pm

Komentar MuH@ Today at 3:52 pm
Ja sam Muhamed Bilalic inace poznat kao Bilalic Muhamed.CS 1.6 igram odkad imamo server.A inace imam 18 godina.Ove godine cu napuniti 19 godina.To znaci da sam rodjen 1991 na malo prije referenduma 1992 u martu.A datum je 21.10 1991.Volim igrati countera i zelio bih postati pro.Ja znam da to ahtjeva puno odricanj,pa sam se ja odreko skole.Kazu ako hoces da uspijes moras imati 1% talenta a ostalo je trening,a ja talenta imam.Jos malo treninga i to je to.Doso sam do 54% treninga jos malo pa cu skupiti i onih 99% treninga.Inace se ne bavim nicime u zivotu.Sta cu,mrsko mi.Jos malo pa ce se skola zavrsiti pa cu imati vise vremena da neradim nista.To je jako interestantno.To je cak jedan od mojih mnogobrojnih hobija.Sportom se nikad nisam bavio.Ponekad rolam al vecinom ssamo gledam dok drugi rolaju.Sta cu neznam jos dovoljno dobro da rolam.Uskoro planiram okaciti Joystic o klin i potpuno se posvetiti igranju CS.Ja zelim da bidem najbolji.Moj nick je,dobro nek se zapamti ,10~verbatim~01.Eto to je ono malo o meni.Da sad nepricam o mojjim ostalim aktivnosstima.
Na vrh Go down
shAlle'

shAlle'


Broj komentara : 30
Points : 54
Reputation : 5
Join date : 2010-03-05
Age : 33

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: shAlle'   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 5:57 pm

MuH@ (citat):
Komentar MuH@ Today at 3:52 pm
Ja sam Muhamed Bilalic inace poznat kao Bilalic Muhamed.CS 1.6 igram odkad imamo server.A inace imam 18 godina.Ove godine cu napuniti 19 godina.To znaci da sam rodjen 1991 na malo prije referenduma 1992 u martu.A datum je 21.10 1991.Volim igrati countera i zelio bih postati pro.Ja znam da to ahtjeva puno odricanj,pa sam se ja odreko skole.Kazu ako hoces da uspijes moras imati 1% talenta a ostalo je trening,a ja talenta imam.Jos malo treninga i to je to.Doso sam do 54% treninga jos malo pa cu skupiti i onih 99% treninga.Inace se ne bavim nicime u zivotu.Sta cu,mrsko mi.Jos malo pa ce se skola zavrsiti pa cu imati vise vremena da neradim nista.To je jako interestantno.To je cak jedan od mojih mnogobrojnih hobija.Sportom se nikad nisam bavio.Ponekad rolam al vecinom ssamo gledam dok drugi rolaju.Sta cu neznam jos dovoljno dobro da rolam.Uskoro planiram okaciti Joystic o klin i potpuno se posvetiti igranju CS.Ja zelim da bidem najbolji.Moj nick je,dobro nek se zapamti ,10~verbatim~01.Eto to je ono malo o meni.Da sad nepricam o mojjim ostalim aktivnosstima.
hahaha nisi ti normalan nikako hahaha
Na vrh Go down
MuH@




Broj komentara : 3
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2010-03-06

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 6:50 pm

Sto je meni reputacija -1 a svima 0
Na vrh Go down
"$LAHBu$T3R ^ TM87




Broj komentara : 14
Points : 15
Reputation : 3
Join date : 2010-03-07
Age : 27

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeMon Mar 08, 2010 9:26 pm

shAlle' (citat):
MuH@ (citat):
Komentar MuH@ Today at 3:52 pm
Ja sam Muhamed Bilalic inace poznat kao Bilalic Muhamed.CS 1.6 igram odkad imamo server.A inace imam 18 godina.Ove godine cu napuniti 19 godina.To znaci da sam rodjen 1991 na malo prije referenduma 1992 u martu.A datum je 21.10 1991.Volim igrati countera i zelio bih postati pro.Ja znam da to ahtjeva puno odricanj,pa sam se ja odreko skole.Kazu ako hoces da uspijes moras imati 1% talenta a ostalo je trening,a ja talenta imam.Jos malo treninga i to je to.Doso sam do 54% treninga jos malo pa cu skupiti i onih 99% treninga.Inace se ne bavim nicime u zivotu.Sta cu,mrsko mi.Jos malo pa ce se skola zavrsiti pa cu imati vise vremena da neradim nista.To je jako interestantno.To je cak jedan od mojih mnogobrojnih hobija.Sportom se nikad nisam bavio.Ponekad rolam al vecinom ssamo gledam dok drugi rolaju.Sta cu neznam jos dovoljno dobro da rolam.Uskoro planiram okaciti Joystic o klin i potpuno se posvetiti igranju CS.Ja zelim da bidem najbolji.Moj nick je,dobro nek se zapamti ,10~verbatim~01.Eto to je ono malo o meni.Da sad nepricam o mojjim ostalim aktivnosstima.
hahaha nisi ti normalan nikako hahaha

HAHAH pa staje covjek zeli da BIDNE pro Smile)
Hahaha ajd upucaj se ba :S:S:S,cuj ja zelim da budem pro,skupio sam 54% treninga xD
haahahahahahaha
E nemoj vise Smile
Na vrh Go down
http://autokucakrusik.com
MuH@




Broj komentara : 3
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2010-03-06

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeTue Mar 09, 2010 5:55 pm

Upucaj se ti
Na vrh Go down
BullY




Broj komentara : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 2010-03-07

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: BullY   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 11:35 pm

e ovako....da pocnem....zovem se Lazar Zola Radukic vama poznatiji kao BullY.
igram cs od pocetka ljeta 2009 pa do sada i vec sam pro Razz:P cheers zezam se...e sto se tice samog igranja volim mape train, assault i dd2 ali moze i inferno I NEMAM CIT (mada niko nije ni sumnjao)Very Happy nemam slusalice igram na stereo! sa lijeve strane tastature imam ''Counter'' dio znaci imaju strelice dugmad na kojima pise JUMP, CTRL, TAB, RELOAD i tako to.... primjetio sam da svi govorite na serveru da igrate na oko 2.5 osjetljvosti WTF ja igram na 11.6 majk.e mi!! obozavam ovaj serv.... od muzike slusam kao neki rock i mozda rap i ponekad narodno.... obozavam seriju Lud Zbunjen Normalan. afro imam fb i msn
fb: Lazar Buly Radukic ( na fb moze stati samo jedno slovo L u rijeci bully Sad )
msn: mczola1@gmail.com add me ako nes trebate posebno ako vam treba neki spray ili skin za pusku i tako to... mislim da sam sve rekao i svi admini su mi uzori... ZZ svima
Na vrh Go down
Rafaldjija=UljeZ

Rafaldjija=UljeZ


Broj komentara : 16
Points : 21
Reputation : 1
Join date : 2010-03-12
Age : 37
Mjesto : Sarajevo

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 2:13 am

svidja mi se forum pravo svaka cast momci na trudu nego mi malo kasno da sad kuckam sutra rano na posao pa kad ugrabim vremena procitam sve detaljno i bacim koji koment do tada poz Smile
Na vrh Go down
shAlle'

shAlle'


Broj komentara : 30
Points : 54
Reputation : 5
Join date : 2010-03-05
Age : 33

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: shAlle'   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 6:04 pm

ehh eo da i ja sharnem koju recenicu o sebi Very Happy...ja sam Elvir Šalaka poznatiji kao shAlle' Very Happy...imam 18 god jos malo pa 19....idem u masinsku skolu u rajvoSa 4ti razz i valjda cu sad vise i jebenu skolu zavrsit,inace drzim neke rekorde u skoli Very Happy to znaju ovi moji haveri pa njih pitajte da se ja ne hvalim Very Happy i ja sam nesto ko ovaj puhnuti MuH@ sto je ostavio gore da nista ne radi,i ja sam ness tako samo sto ja osim sto nista ne radim jos sam i besposlen pa me medo ludi zajebaje po ovom forumu koji izgleda samo ja i on posjecujemo Very Happy...jos da vam kazem ness imam strasan komp. cim ukljucis opticki mis odma se komp. ugasi i upalit ces ga kurac dok ne iskljucis mis Very Happy Very Happy i tako...u CSu sam VELIKI bot kao sto ste i vidjeli,ja CSa igram 20 godina Very Happy i opet sam bot i tako da vam ne pricam ove ostale probleme

pozz vam Smile Twisted Evil Twisted Evil

i jos sam zaboravio reci da osim sto navijam za ŽELJEZNICAR ja sam i MANIJAK i mrzim FK Sarajevo(malene) a vise od malenih mrzim muriju

A.C.A.B.
Na vrh Go down
| m a r i h u a n a|

| m a r i h u a n a|


Broj komentara : 8
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 2010-03-06
Age : 27
Mjesto : Sarajevo stup

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 8:57 pm

pozz Zovem se Ismir Somun.. Živim na Stupu (sarajevo) cs igram jedno 1,5 godina bio sam na mnogim serwerima admin obozavam kad me prozivaju za cit a ja ga neam Very Happy:D .. pitar sam tacnije navijam sa SARAJEVO cheers cheers cheers cheers bounce bounce
Na vrh Go down
Rafaldjija=UljeZ

Rafaldjija=UljeZ


Broj komentara : 16
Points : 21
Reputation : 1
Join date : 2010-03-12
Age : 37
Mjesto : Sarajevo

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 6:31 pm

eh da sarnem sta o sebi...
Zovem se Muamer, nadimak mucky nick Rafaldjija=UljeZ, imam 23.godine, iz Sarajeva (valjda pripada Sarajevu) zaposlen u Hit Media kao graficki dizajner i jos neke stvari da ne zalazim u detalje...CSa igram od mozda neke 2000.god eventualno 2001. s mnogobrojnim velikim pauzama Smile
Inace ne furam nes puno csa al et gdje je dobra raja ima i mene Smile
budite pozdravljeni Smile
Na vrh Go down
sele_




Broj komentara : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2010-06-13
Age : 33
Mjesto : Sarajevo

Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitimeTue Aug 24, 2010 1:16 am

Prvo pozdrav za sve. eh da se i ja predstavim, sele_ inace na serveru, mislim da imam sve ove admine u raji na fb tako da necu ostavljat FB, a imam ga, imam i msn al ni njeg vam ne dam. imam i komp crni, i mis na kuglu(sensivity 1). e monitor je dobar i sve se vidi u BOJI =) tako da itekako raspoznajem kantere od terora!!!
bavim se fakultetom i trenutno zavrsavam prvu godinu elektrotehnike(eto rafaldjija posto uvijek zaboravis, ovdje se mozes podsjetit). zivim u sarajevu i znam svakog iz svrakina, alipasina i SOKOLJA!
posto me admini ne banuju jer ocito nemam cit, necu se ni zalit na njih, logika. al ima jedna opaska: nemoj da vam ja vazda govorim ko je citer =)
eto dosta pozz :*
Na vrh Go down
Sponsored content





Napisite koju recenicu o sebi :D Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napisite koju recenicu o sebi :D   Napisite koju recenicu o sebi :D Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Napisite koju recenicu o sebi :D
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.marihuana cs 1.6.darkbb.com :: Predstavite se....-
Idi na: