www.marihuana cs 1.6.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marihuana CS-Forum
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  B_560x95
Latest topics
» Admin Team:procitajte ovo
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:45 pm by Eldin

»  + AnGeL +
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 4:48 pm by + AnGeL +

» crni817 je bot.
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 10:30 pm by sanja (:

» Iznajmljivanje CW [WeeD] servera
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeWed Jun 22, 2011 7:57 pm by [[from_park]]

» Noma bez veze ban...
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeSat May 21, 2011 7:10 pm by Noma

» Gangstarr sa zahtijevom za unban ;)
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeFri May 20, 2011 10:10 pm by gangstarr

» unban mene SW|.:V![P]eR:.
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeFri May 13, 2011 6:38 pm by Eldin

» ev mene opet
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeThu May 05, 2011 12:03 am by .Zvakss ^

» moze unban ?
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeSun May 01, 2011 9:03 pm by .Zvakss ^

Top posters
shAlle'
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
Admin
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
Rafaldjija=UljeZ
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
"$LAHBu$T3R ^ TM87
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
*AreS*
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
| m a r i h u a n a|
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
600
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
dea_beLLi
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
lazy.ass
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 
DaNL0
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_lcapRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_voting_barRazbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  I_vote_rcap 

 

 Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Razbijac




Broj komentara : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-09-20

Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Empty
KomentarNaslov komentara: Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.    Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeMon Sep 20, 2010 10:10 pm

Molim doticnog gospodina koji me banovao sa servera da prilozi dokaze... Ne bude li dokaza... Molim da mu se skine Admin. Prvo razmotri, pitaj, pozovi me na msn ili slicno, pa onda donesi razlog za ban. Imam 30 godina i igram cs preko 13 godina sto vjerujem nisi ni upola igrao kao ja. Usput ako ti nije dovoljno dodji na ww.bhcs.ba ili na Public 91.150.72.226:27043
pa se uvjeri sam.
Ja prilazem svoj dokaz... Ako treba i video igranja.

"STA TI DOTICNI KVOCIJENTU PRILAZES KAO DOKAZ DA SI ME IMAO ZBOG CEGA BANOVATI."



Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  De_dust20003
Na vrh Go down
mr.idealni




Broj komentara : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2010-09-22

Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.    Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.  Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 11:43 pm

Pozdrav !
Regao sam se na Vas forum samo zbog ovog slucaja,
ovaj lik nemeRe bit chiter nikako, ja sam ga licno gledao kako igra lik je pro, jednostavno prooo, on je ono sto neki sa marihuane nikada nece ni biti bounce
Dajte ga unban da svi mozemo gledati kako lik igra Very Happy
Ima admina na 5 raznih servera... Twisted Evil
Na vrh Go down
 
Razbijac - Zahtjevam dokaz i razlog bana.
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.marihuana cs 1.6.darkbb.com :: Zalbe i prijedlozi-
Idi na: