www.marihuana cs 1.6.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marihuana CS-Forum
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Cisti debilizam ko i inace.... B_560x95
Latest topics
» Admin Team:procitajte ovo
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 10:45 pm by Eldin

»  + AnGeL +
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Aug 04, 2011 4:48 pm by + AnGeL +

» crni817 je bot.
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeSun Jul 31, 2011 10:30 pm by sanja (:

» Iznajmljivanje CW [WeeD] servera
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeWed Jun 22, 2011 7:57 pm by [[from_park]]

» Noma bez veze ban...
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeSat May 21, 2011 7:10 pm by Noma

» Gangstarr sa zahtijevom za unban ;)
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeFri May 20, 2011 10:10 pm by gangstarr

» unban mene SW|.:V![P]eR:.
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeFri May 13, 2011 6:38 pm by Eldin

» ev mene opet
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu May 05, 2011 12:03 am by .Zvakss ^

» moze unban ?
Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeSun May 01, 2011 9:03 pm by .Zvakss ^

Top posters
shAlle'
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
Admin
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
Rafaldjija=UljeZ
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
"$LAHBu$T3R ^ TM87
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
*AreS*
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
| m a r i h u a n a|
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
600
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
dea_beLLi
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
lazy.ass
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 
DaNL0
Cisti debilizam ko i inace.... I_vote_lcapCisti debilizam ko i inace.... I_voting_barCisti debilizam ko i inace.... I_vote_rcap 

 

 Cisti debilizam ko i inace....

Go down 
+4
GALEB-86-
empY
*AreS*
lazy.ass
8 posters
AutorPoruka
lazy.ass




Broj komentara : 7
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeWed Oct 20, 2010 1:43 am

Kojim vi kretenima admina dajete, toga nigdje nema, isfrustriranoj djeci koja su vjerojatno malo punija pa nisu picke vidla, pa posto nista ne jebu banaju sve koji ih ubiju, a kad njihovi prijatelji dodu sa wh nikome nista...
- svaki dan sam na serveru po par sati, i vecina ljudi me zna, i uvijek isto sranje, ali UVIJEK, dode kreten koji cs-a igra 2 mjeseca i bana bezveze... e pa najebem se takvima svih redom....

- eto ti i primjer od malo prije....

ADMIN |RU$H|~Galeb~: ban the_hodza permanently
ADMIN |RU$H|~Galeb~: ban BACK IN EARLY 80's permanently
ADMIN |RU$H|~Galeb~: ban [PFS]*siso* permanently

bine. : koji si ti bot od admina, sta banas nas sa steama ?!?!?
TSAY |RU$H|~Galeb~ : ,Bine jebo ti allah majku vise jesi cuo

You have been kicked and banned permanently by the server op.
Kicked and banned.

BRAVO GALEB ! Nazalost zivim predaleko, i boli me kurac sto psujes alaha ili koga vec, al stvarno bi volio kad bi mogao da vidim dali imas muda takvo nes u facu mi rec. Dijete jadno retardirano, zalim te :\
- imao sam par svojih servera, admin sam na nekoliko servera i tu dodem zbog raje i onda debilizam ko i inace...

btw.
[PFS]*siso* je lik koji ide s menom na faks i koji ima svoj server i doso je jer sam ga pozvao da malo pucamo tu i popio ban jer je igrao bolje od admina
BACK IN EARLY 80's je vinnie_paz ili ti ga Damir Bajramovic, kojeg vecina vas poznaje a igram s njim vec 3 godine po klanovima i po svim mogucim serverima, dobio je ban jer admin nezna koristit amxmodmenu, amx_banmenu ili preko cega vec koristi svoje komande
the_hodza neznam ko je al dobio je parmanent ban zbog 2 runde sto je s awp igro...

btw. vama vecini koji imate staru P47 nije problem kada ban dobijete jer kad se promijeni IP mozete opet na server, ali meni sa steama i ostalima sa fake steam (P48) je to problem jer kad nas neko bana, bana nas po steam id-u koji mozete vidjeti kad u konzoli ukucate status i svako ima razliciti, osim ljudi sa p47 kojima pise STEAM_ID_LAN.
- pa tako da gasenje routera (modema) nece pomoci da opet dodemo na server, nego nas treba "rucno" unbanat ili obrisat iz banned.cfg preko FTP-a ili game panela, ovisi sta koristite...


Svaka cast rizli i dea_belli koji/koja me svako malu unbanaju jer jos na server nije dosao ni jedan admin koji me bar jednom nije banao

Vas bine./la'xenos/lazy.ass

No No No No No No No No No No No
Na vrh Go down
*AreS*

*AreS*


Broj komentara : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 2010-07-11
Age : 26
Mjesto : Sarajevo

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeWed Oct 20, 2010 8:16 am

e vako da te ispravim galeb nije dijete, ima 25 godina Very Happy
i mene su banovali (galeb vise puta) samo sto sam imo 5 ili vise killova u rundi....
stoji pola sata na jednom mjestu ja ga ciljam on nista, ja opalim jedan metak, hs i odma ban Mad
meni to ne predstavlja problem jer imam ADSL i sva pamet jeste da idem disconnect - connect i to je to....
ja cu trazit da te unbanuju jer stvarno je ovo losa stvar (daju admine nekom ko misli da hs nekom mozes spucat samo sa aimom i ako imas sluse odma imas wh, imas malo bolji reflex i to je aim ) Razz
i ja sam u pocetku mislio da imas aim i wh ali to dok sam i ja bio u igri al cim sam otiso u spec i pratio te vidio sam da si cist... Very Happy
Na vrh Go down
http://najvicevi.weebly.com
empY

empY


Broj komentara : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-10-20

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeWed Oct 20, 2010 9:40 pm

PA I MENE TAJ bot BANOVO 10 PUTA NAJMANJE... misli ko je ko on obicna user!!! nek nauci igrat pa mu stavite admina sad za sad je zasluzio samo slot na serveru nezz ko mu dade admina...botinar obicni!!! :S AreS daj mi tvoj msn!? ako moze?


empY: komentar modifikovan dana: Thu Oct 21, 2010 5:31 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
GALEB-86-




Broj komentara : 4
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 3:05 am

..


GALEB-86-: komentar modifikovan dana: Thu Feb 02, 2012 7:27 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
GALEB-86-




Broj komentara : 4
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 3:09 am

..


GALEB-86-: komentar modifikovan dana: Thu Feb 02, 2012 7:28 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
*AreS*

*AreS*


Broj komentara : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 2010-07-11
Age : 26
Mjesto : Sarajevo

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 5:38 pm

Da si me banovo kad si bio Spectator ne bi se ljutio (a i tada bi pogrijesio), ali sam primjetio da ti banujes iz igre.... Ja mislim da nije dovoljno pratit nekog jednu rundu i reci da ima cit... Svaka cast dea_beLLi-i jer bar ona zna kad je neko citer a kad ne...
I stvarno ne zelim da se svadjam jer necu da danas-sutra dobijem batine....
Na vrh Go down
http://najvicevi.weebly.com
*AreS*

*AreS*


Broj komentara : 13
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 2010-07-11
Age : 26
Mjesto : Sarajevo

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 5:39 pm

A ti empy ces dobit na pm msn Very Happy
Na vrh Go down
http://najvicevi.weebly.com
ALL POWERFULL FATIC

ALL POWERFULL FATIC


Broj komentara : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 2010-10-07

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: ee   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeSat Oct 23, 2010 2:14 am

Ma banaj redom galebe BTK . ocm. glavni si Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
GALEB-86-




Broj komentara : 4
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeSun Oct 24, 2010 12:40 am

.


GALEB-86-: komentar modifikovan dana: Thu Feb 02, 2012 7:28 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
empY

empY


Broj komentara : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-10-20

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeMon Oct 25, 2010 6:32 pm

GALEB-86- (citat):
Ma penju mi se na kurac brate dragi.Banam ovog debilcinu empy-a zbog cistog cita i onda mi se fol ovaj Bine javlja on neku pravdu prosipa i slicno a nikad ga nisam ban prije toga,iako sam milion puta to pozelio.Jebo im bog majku svi nesto seru svi jaki na rijecima das im podatke,adresu i slicno usute se ko picketine i jos sliku promijene ovde na forumu PICKURINE !!!
Al opet stariji sam al vijeruj tako me nekad ispizde da bi ih vezo kuci za radiator i izivljavao se na njima danima,nebitno koliko godina imaju.



"daj ba galebe nemas pojma o igri nikad nisi ni gledao imam li taj popisani cit! banas sve iz igre nikad nikoga nisi spect pa da si banovo...aaa iduci put banuj me slobodno ako znas da uradis ss pa da stavim na forum...kako si tako smesan ja platim steam 25€ i sad da upalim popisani cheat da mi banaju steam acc...mislim stvarno si duhovit nea sta...iduci put banuje me amx_ssban "nick" pa da stavim na forum taj ss pa da vidis dali imam cit ili ne!! "

Na vrh Go down
GALEB-86-




Broj komentara : 4
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-10-21
Age : 35
Mjesto : Zenica

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Nece biti iduceg puta   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeTue Oct 26, 2010 1:43 am

.


GALEB-86-: komentar modifikovan dana: Thu Feb 02, 2012 7:30 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
empY

empY


Broj komentara : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-10-20

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeTue Oct 26, 2010 1:02 pm

GALEB-86- (citat):
Ma kume moj iduci put ces dobit ban zato sto mi je kurcu cejf,prvenstveno zbog ovih izjava na forumu a ti se zali kome hoces kreni od stranke SDA pa na dalje.Znaci samo da ti vidim nik ili da cujem da si se nekom predstavio pod tim nikom ide BAN ! Debilu mali retardirani.


Samo se ti tjesi... i nauci igrat cs ili idi igraj SIMS-a mozda je to tvoja igrica jer u cs-u neas pojma sa pojmom!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil lol!
Na vrh Go down
^RoTTWEiLLER!

^RoTTWEiLLER!


Broj komentara : 7
Points : 15
Reputation : 2
Join date : 2010-11-10

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeWed Nov 17, 2010 11:36 am

Slusajte papci, ADMIN ima pravo da banuje iz mnogo razloga cak nekada i ako se par ljudi pozali na ponasanje tj. psovke itd, ban mozete dobiti i zbog steka naravno prije toga kick ili slay. Svi se hvalite kako imate servere steam kako ste admini na 10 drugih servera itd. Jedno je jasno iskompleksirani debili kao vi zasluzuju da ih jedan admin u ovom slucaju galeb banuje odmah po ulasku na server. Pa glumci jedni placate cheat po 20 dolara kao tesko ga otkriti itd naravno sad pravim jedan video da vidite kako vi i vasi prijatelji imate neOfirni Fighter FX koji tesko mozes otkriti a da ne kazem kako je smjesno kad udjete pod drugim nickom s citom " halo debili niste culi za admin tool?? preko njega se moze locirati i soba iz koje igrate a da ne kazem nikovi koji su ulazili sa DHCP rangea pa resetovali router ili ne range vam je od 100 do 152 i sl kreteni. I nemojte pogresno shvatiti admin nisam ne na ovom serveru niti bih ikada bio jer previse debila na jednom mjestu stvori problem i previse zivkanja ali kad pricate gluposti o galebu onda cu ja da pokazem kakav je vas skill botovi. Ti papak sto pricas o tim serverima i objasnjavas nama kako se odbanuje sa steam-a 1. imas ukradeni steam nemoj da te banujem iz grada u kojem zivis 2. nauci da pises i pod 3. ne kurci se kad ne znas da letis!!


GALEB SAMO NASTAVI!

pusti papke i njihove price, internet mangupluke itd..
Na vrh Go down
lazy.ass




Broj komentara : 7
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 12:31 pm

Pisem kako pisem, sta tebe boli kurac, rado bi dosao u Sarajevo ako nista drugo popit pivo al imam do tamo 800 km i vise Very Happy

@ ^RoTTWEiLLER!
1. za tebe sam ovdje doktor
2. ne nemam ukradeni steam, imam taj steam od 2004. godine, i odigro sam liga, warova, turnira itd. vise nego sto tvoj sucusan mozak moze zamislit.
3. skini mi se s kurca i ne pametuj jer nisi pametan.
A jedino sto je iskompleksirano si ti. A sta se tice lociranja sobe, ahh uzmi pistolj pa se ubi, to ti je moj komentar...
Na vrh Go down
^RoTTWEiLLER!

^RoTTWEiLLER!


Broj komentara : 7
Points : 15
Reputation : 2
Join date : 2010-11-10

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 8:30 pm

Retardu jel tebi treba crtati?
Dovoljno si glup da tvoje rijeci ovdije i ne mogu se vidjeti, a to skini mi se s kurca.. nemoj da te nabijem na kurac debilu malipa da se skidas s mog.





btw: hvala na postu i IP-u jebo sam ti mile za koji dan pa da vidis kome ces se kurciti preko neta cvikerasu mali.
Na vrh Go down
Rafaldjija=UljeZ

Rafaldjija=UljeZ


Broj komentara : 16
Points : 21
Reputation : 1
Join date : 2010-03-12
Age : 37
Mjesto : Sarajevo

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 12:44 am

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA XD
lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
lazy.ass




Broj komentara : 7
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 1:47 am

haha, dovoljno je ovo reci...
Na vrh Go down
Rafaldjija=UljeZ

Rafaldjija=UljeZ


Broj komentara : 16
Points : 21
Reputation : 1
Join date : 2010-03-12
Age : 37
Mjesto : Sarajevo

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeFri Nov 19, 2010 12:02 pm

Steta sto nisi negdje blize lazzy.ass dovoljno je to reci!
Na vrh Go down
Razbijac




Broj komentara : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-09-20

Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitimeMon Feb 07, 2011 4:23 pm

Iskulirajte slobodno ovo je samo igra... sta se svadjate... onaj ko je banovan... je banovan... Ja sam zbog tog ne logicnog banovanja otisao sa servera... dosta je vise strke i ganjanja gluposti.

Toliko servera na http://www.gametracker.com/search/cs/ za one koji imaju steam. Ali i za one koji mogu da plate 15 KM da mogu da igraju po cijelom svijetu. Sikirati se zbog jednog servera, ma dajjjjjj.

#sele vidimo se na fuka dodji nekada na www.bhcs.ba servere!
Na vrh Go down
Sponsored content





Cisti debilizam ko i inace.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cisti debilizam ko i inace....   Cisti debilizam ko i inace.... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cisti debilizam ko i inace....
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» citer cisti!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
www.marihuana cs 1.6.darkbb.com :: Zalbe i prijedlozi-
Idi na: